Čištění koberců, sedaček a čalouněného nábytku Praha
Úklid na míru s.r.o.Služby

Strojové čištění koberců

Profesionální čištění koberců a čalounění je standardní součástí komplexních úklidových služeb společnosti Úklid na míru s.r.o.

Zadat poptávku

Čištění koberců od Úklid na míru s.r.o.

Profesionální čištění koberců a čalounění je standardní součástí komplexních úklidových služeb společnosti Úklid na míru s.r.o. Naše dlouholeté zkušenosti ze stovek projektů využíváme ke spokojenosti našich firemních klientů.

0
týmů realizace
0
let
zkušeností
0
+
zakázek
0
zaměstnanců

Mají s námi zkušenost

Čištění koberců pro ty, kdo chtějí udělat dojem

Vyšlapané cestičky na koberci ve Vašich kancelářích nebo na chodbách Vaše klienty a zákazníky asi neohromí.
A skvrny od kávy a jídla kolem pracovních stolů nebo cestou do kuchyňky Vaše zaměstnance k větší opatrnosti také nepřivedou.
Proto zajišťujeme čištění všech typů koberců pro klienty, kteří chtějí udělat dojem na návštěvníky a zaměstnancům poskytovat motivující a zdravé pracovní prostředí.

Hloubkové čištění koberců přispívá ke zdravému prostředí

Hloubkové čištění koberců v rámci našich služeb úklidu kanceláří a firem zajišťuje zdravé pracovní prostředí.

Snižuje množství prachu, roztočů a mikroorganizmů, které se v koberci v průběhu času hromadí. Ty se při pohybu v místnosti zvedají z koberců a poletují ve vzduchu, který Vaši zaměstnanci dýchají.

Vyčištěné koberce zbavené prachu a mikroorganizmů mají pozitivní efekt na zdraví zaměstnanců. Méně obtíží s alergickými reakcemi, méně absencí a nižší nemocnost přispějí k vyšší produktivitě Vašeho týmu.

Čištění koberců prodlužuje jejich životnost

Pravidelné čištění koberců dává smysl také z ekonomického hlediska. Kvalitní péče, dobře zvolené mycí prostředky a čistící stroje prodlouží životnost kobercového vlákna.

Proto důkladné čištění koberců nejčastěji provádíme v rámci generálního úklidu alespoň jednou, ale ještě lépe dvakrát do roka. Na některých exponovaných místech i vícekrát, například v chodbách blízko kuchyňky nebo vchodových dveří.

Strojové čištění koberců

Čištění koberců provádíme tzv. mokrou cestou nebo také extrakční metodou, za využití moderních strojů na čištění koberců, tzv. extraktorů.

Tato metoda plně nahrazuje tepování koberců, neboli ruční čištění koberců. I když pokud je to třeba, samozřejmě provedeme i ruční čištění koberců. Nejčastěji tak provádíme čištění kusových koberců Praha.

Při strojovém čištění koberců stroj vstřikuje na koberec kapalinu s čistícím prostředkem a vzápětí ji do sběrné nádoby odsává i se špínou, prachovými částicemi, roztoči a dalšími nechtěnými prvky. 

Tato mokrá metoda čištění patří mezi nejšetrnější metody hloubkového čištění koberců. Proto je vhodná pro všechny běžné typy koberců s přírodním i umělým vláknem. S její pomocí vlákno koberce získává svou původní barvu a prodlužuje se jeho životnost.

Následně po čištění zůstává vlákno koberce mírně navlhlé, ale obvykle vysychá v průběhu dvou až tří hodin. Díky ekologicky šetrným a osvědčeným čistícím prostředkům tak celý interiér získá vůni příjemné čistoty a čerstvosti.

Čištění čalouněného nábytku

Součástí našich komplexních úklidových služeb je také čištění koberců a sedaček, čištění kožených sedaček, čištění čalounění Praha a čalouněných křesel a židlí a dalšího čalouněného (látkového) nábytku.

Podobně jako při čištění koberců i v tomto případě je nejefektivnějším způsobem čištění od skvrn, osahání, drobků, prachových částic a mikroorganizmů výše zmíněná extrakční metoda, tedy strojové čištění sedaček Praha. Samozřejmostí je i ruční čištění.

Po čištění vlákno a látka čalounění získá zpět svou původní barvu a nábytek přispěje k navození dojmu čistoty a upravenosti interiéru.

Čištění koberců Praha

Většina našich klientů se nachází v regionu Praha a Střední Čechy. Čištění koberců Praha 3, čištění koberců Praha 4, čištění koberců Praha 5, čištění koberců Praha 6, čištění koberců Praha 8, čištění koberců Praha 9, čištění koberců Praha 10.

Nicméně zajišťujeme úklid a čištění koberců i u klientů v Brně, na Olomoucku a v Ostravě.

Zajistíme profesionální vyčištění koberců i u Vás

Bez ohledu na vaši lokalitu, poptejte cenu vyčištění koberců ve Vašich prostorách a my se postaráme, aby z nich Vaši zákazníci, návštěvníci a zaměstnanci měli ten nejlepší dojem.

Orientační ceník čištění koberců najdete v poptávkovém formuláři.

JSTE 3 KROKY OD REPREZENTATIVNÍCH PROSTOR

Jak to probíha?

1.

Poptávku zadáte online

Popište nám Vaše prostory a poptávané služby.

2.

Obratem Vás kontaktujeme

V pracovní době Vám objednávku potvrdíme do 60 minut.

3.

Úklid následně začíná dle dohody

Jsme velmi flexibilní, vše záleží na domluvě.

Mají s námi zkušenost

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

do 60 minut

po odeslání poptávky

Ceny jsou pouze orientační a slouží pro účely kalkulace orientační ceny. Pro konkrétní cenovou nabídku odešlete poptávku.

Mokré, strojové čištění vysoce účinným nanotechnologickým prostředkem s rychlým samoschnoucím účinkem a příjemným parfémem. Ničí 99% roztočů a bakterií.

Pokud chcete, abychom Vám rovnou zavolali, nechte nám své číslo:
PHONE Form
chevron-right