Mytí oken Praha - Profesionálni úklid | Úklid-namíru.cz

Mytí oken Praha

Mytí oken je součástí širokého spektra úklidových služeb společnosti Úklid na míru s.r.o.

Zadat poptávku

Mytí oken Praha od Úklid na míru s.r.o.

Mytí oken Praha - je součástí širokého spektra úklidových služeb společnosti Úklid na míru s.r.o. Máme dlouholeté zkušenosti ze stovek projektů zrealizovaných ke spokojenosti našich firemních klientů.

0
týmů realizace
0
let
zkušeností
0
+
zakázek
0
zaměstnanců

Mají s námi zkušenost

Mytí oken pro ty, kdo chtějí udělat dojem

Na koho chcete svými prostory udělat dojem?

Blýštivé skleněné plochy a lesklá okna při pohledu zvenčí zachycují pozornost a navozují zvědavost potenciálních návštěvníků. To je důležité zejména pro showroomy, pobočky, obchody a obchodní centra nebo hotely.

Čistá a umytá okna propouští světlo do interiéru kanceláří a pracovních prostor. Přirozené světlo se potom odráží od nablýskaných podlah, vytváří pozitivní dojem z prostoru a u návštěvníků a zaměstnanců pobývajících uvnitř navozuje pocit čistoty.

Ať chcete zapůsobit na návštěvníky a zákazníky nebo vytvářet produktivní prostředí pro své zaměstnance, budeme udržovat Vaše okna čistá a nablýskaná, aby se lidé, na kterých Vám záleží u Vás cítili dobře a rádi se k Vám vraceli.

Mytí oken po stavbě

V rámci úklidu po stavbě myjeme a čistíme okna a rámy podle toho, v jaké fázi je předání stavby a prostor.

Pokud budou v interiérech ještě probíhat dokončovací práce produkující prach, umyjeme okna zvenčí, případně jen na hrubo zevnitř. U rámů a parapetů se zaměřujeme na odstranění zbytků stavebních, izolačních a obalových hmot a materiálů.

Abyste investorovi předávali prostory, na které můžete být pyšní, do mytí oken na čisto se obvykle pouštíme až v okamžiku dokončení všech prací. V té chvíli okna a veškeré příslušenství nablýskáme tak, abyste předávali prostory připravené k užívání.

Zajišťujeme také mytí oken po rekonstrukcích, po malování a po dalších pracovních akcích.

Mytí a čištění oken při generálním nebo sezónním úklidu

Mytí a čištění oken je nedílnou součástí jednorázového, sezónního nebo generálního úklidu.

Ten by měl proběhnout buď jednou nebo dvakrát do roka. Někdy to může být i vícekrát v závislosti na prašnosti prostředí nebo sezónách.

Podle charakteru podnikání a potřeb prezentace vůči okolnímu prostředí někomu postačí umýt okna, když realizuje jarní úklid, jindy se přidá i vánoční nebo jiný před- nebo po- sezónní úklid.

V těchto případech zahrnujeme čištění oken do trojice služeb úklidu od stropů až na podlahy (proklik na Generální úklid), kdy myjeme okna zvenčí i zevnitř.

Mytí oken při pravidelném úklidu

Mytí oken Praha - zajišťujeme také pro naše dlouhodobé klienty v rámci běžného pravidelného úklidu. Podle požadavků klientů okna myjeme třikrát až čtyřikrát do roka včetně všech jejich součástí.

Běžnou součástí služby mytí oken a běžného úklidu je mytí vnitřních skleněných a lesklých ploch od prosklených kancelářských stěn až k zrcadlům a skleněným výplním nábytkových dvířek a dveří.

 • Úklid firem
 • Úklid kanceláří
 • Úklid výrobních prostor
 • Úklid skladů
 • Úklid showroomů
 • Úklid obchodů
 • Výškové mytí oken

  Standardně zajišťujeme mytí oken na výškových budovách obchodních center, kancelářských budovách, bytových domech, firmách, či hotelech.

  Zaměstnáváme tým horolezců a specializovaných pracovníků školených pro práci ve výškách.

  Termíny realizace objednáváme dle dohody s klienty tak, aby výškové mytí oken pokud možno nenarušovalo chod uvnitř a v okolí budovy.

  Mytí vnějšího pláště prosklených budov

  Moderní administrativní a obchodní centra, případně hotely, showroomy a podobné komerční nebo průmyslové budovy jsou stále častěji zakryté vnějším skleněným pláštěm.

  Podle velikosti nebo typu stavby myjeme skleněné desky a okna buď ze země, z plošiny nebo shora ze závěsných lan.

  Máme umýt okna i u Vás?

  Chcete nebo dokonce potřebujete vytvářet pozitivní dojem na zákazníky?
  Chcete zaměstnancům poskytovat atraktivní a zdravé pracovní prostředí?

  Ceník mytí oken Praha 5, Brno, Ostrava a Střední Čechy získáte v poptávce. Nejběžnějším modelem pro stanovení ceny za mytí oken je cena mytí za m2. Základní cena se potom upravuje v závislosti na specifikách oken a rámů, prostoru a dalších službách mytí a čištění.

  JSTE 3 KROKY OD REPREZENTATIVNÍCH PROSTOR

  Jak to probíha?

  1.

  Poptávku zadáte online

  Popište nám Vaše prostory a poptávané služby.

  2.

  Obratem Vás kontaktujeme

  V pracovní době Vám objednávku potvrdíme do 60 minut.

  3.

  Úklid následně začíná dle dohody

  Jsme velmi flexibilní, vše záleží na domluvě.

  Mají s námi zkušenost

  POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

  do 60 minut

  po odeslání poptávky

  Ceny jsou pouze orientační a slouží pro účely kalkulace orientační ceny. Pro konkrétní cenovou nabídku odešlete poptávku.

  Profesionální mytí oken a rámů za pomoci demineralizované vody, která zajistí perfektní lesk.

  Pokud chcete, abychom Vám rovnou zavolali, nechte nám své číslo:
  PHONE Form
  chevron-right