Skip to main content

Mytí oken a čištění fasád

Mytí oken

čištění fasád

Mytí oken zvenčí i zevnitř, jednorázově i pravidelně.
Mytí skleněných plášťů budov a čištění fasád.

Zajistíme pro vás mytí oken včetně okenních rámů a parapetů s případným rozšroubováním včetně čištění sítí proti hmyzu na oknech a dveřích. Vaše okna umyjeme jednorázově nebo v rámci pravidelného úklidu.

Zajistíme také mytí skleněných výloh a plášťů budov. Máme také zkušenosti při realizaci specializovaných úklidových projektů při čištění fasád a exteriérů budov, kdy v případě potřeby využívíme horolezeckou techniku.

Za účelem zkvalitnění našich úklidových služeb jsme nastavili obecné standardy pro všechny naše úklidové činnosti spolu s nastavením všech minimálních požadavků v prováděných úklidových službách. Průběžně implementujeme do úklidového procesu nové postupy a tím zvyšujeme kvalitu námi vykonávaných úklidových služeb. To vše na základě obecných pravidel a poznatků vycházejících z řady norem, kterými se nově řídíme: ČSN EN 15221 Facility management část 1 až 5, ISO 9001 a ISO 14001.

CENA "MYTÍ OKEN" OD 12 Kč/m²


SPECIFIKACE SLUŽEB MYTÍ OKEN

  • mytí oken při pravidelném úklidu
  • mytí oken při generálním a sezónním úklidu
  • mytí oken po stavbě
  • výškové mytí oken
  • čištění fasád a mytí vnějšího pláště prosklených budov
  • čištění vertikálních a horizontálních žaluzií
  • praní záclon a závěsů

Mytí oken při pravidelném úklidu

Mytí oken zajišťujeme pro naše klienty v rámci běžného pravidelného úklidu.

Podle požadavků okna myjeme 3x až 4x do roka včetně všech jejich součástí.

Běžnou službou při mytí oken a běžném úklidu je mytí vnitřních skleněných a lesklých ploch od prosklených kancelářských stěn až k zrcadlům a skleněným výplním nábytkových dvířek a dveří.


Mytí a čištění oken při generálním nebo sezónním úklidu

Mytí a čištění oken je nedílnou součástí jednorázového, sezónního nebo generálního úklidu. Generální úklid s mytím oken provádíme 1x až 2x do roka. Četnost můžeme navýšit v závislosti na prašnosti prostředí nebo sezónách.

Při generálním úklidu zahrnujeme mytí oken do trojice služeb úklidu od stropů až na podlahy, kdy myjeme okna zvenčí i zevnitř.

Při sezónním mytí oken, kdy je třeba odstranit hmyz a jiné nečistoty, které běžným mytím nevyčistíme, využíváme profesionální okenní žiletku a myjeme okna tzv. žiletkováním.

Podle charakteru podnikání a potřeb prezentace vůči okolnímu prostředí někomu postačí umýt okna, když realizuje jarní úklid, jindy se přidá i vánoční nebo jiný před- nebo po- sezónní úklid.


Mytí oken po stavbě

V rámci úklidu po stavbě myjeme a čistíme okna a rámy podle toho, v jaké fázi je předání stavby a prostor.

Pokud budou v interiérech ještě probíhat dokončovací práce produkující prach, umyjeme okna zvenčí, případně jen na hrubo zevnitř. U rámů a parapetů se zaměřujeme na odstranění zbytků stavebních, izolačních a obalových hmot a materiálů.

Abyste investorovi předávali prostory, na které můžete být pyšní, do mytí oken na čisto se obvykle pouštíme až v okamžiku dokončení všech prací. V té chvíli okna a veškeré příslušenství nablýskáme tak, abyste předávali prostory připravené k užívání.

Zajišťujeme také mytí oken po rekonstrukcích, po malování a po dalších pracovních akcích.


Mytí oken a čištění fasád nejmodernější německou technologií

  • S pomocí sklo-karbonových teleskopů a obsluhou až do 17 metrů
  • Bez nutnosti drahých plošin
  • Bez chemie - tedy ekologicky

Právě tyto zásadní benefity nám zaručují nízké provozní náklady, a tudíž i nejlevnější cenu na trhu. Při mytí používáme demineralizovanou vodu, čímž dosahujeme efektu perfektně čistého a lesklého povrchu beze šmouh či zaschlých skvrn.

Běžný standard je i lokální dočištění vysokotlakou myčkou nebo zajištění vlastního zdroje vody či elektřiny. Výškové mytí oken zajišťujeme ve spolupráci s profesionálními horolezci.

Čisté skleněné plochy a lesklá okna při pohledu zvenčí zachycují pozornost a navozují zvědavost potenciálních návštěvníků. To je důležité zejména pro showroomy, pobočky, obchody a obchodní centra nebo hotely.

Výškové mytí oken

Standardně zajišťujeme mytí oken na výškových budovách obchodních center, kancelářských budovách, bytových domech, firmách, či hotelech.

Zaměstnáváme tým horolezců a specializovaných pracovníků školených pro práci ve výškách.

Termíny realizace objednáváme dle dohody s klienty tak, aby výškové mytí oken pokud možno nenarušovalo chod uvnitř a v okolí budovy.


Mytí vnějšího pláště prosklených budov

Moderní administrativní a obchodní centra, případně hotely, showroomy a podobné komerční nebo průmyslové budovy jsou stále častěji zakryté vnějším skleněným pláštěm.

Podle velikosti nebo typu stavby myjeme skleněné desky a okna buď ze země, z plošiny nebo shora ze závěsných lan.

Pro detaily mytí oken volejte

Nebo pište

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dokumenty ke stažení

Jak to probíhá?

3 rychlé kroky

1

Poptávku zadáte online

Popište nám Vaše prostory a poptávané služby

2

Obratem Vás kontaktujeme

V pracovní době Vám objednávku potvrdíme
do 60 minut.

3

Úklid následně začíná dle dohody

Jsme flexibilní, vše záleží na domluvě

Poptávkový formulář mytí oken a čištění fasád

m2
Název firmy, kde budeme uklízet
Vyberte datum začátku úklidu
Nahrajte soubor/y půdorysu
Nahrajte fotografii/e